Blog

Łąka kwietna w Gliwicach 2022

Gliwice wzbogaciły się o teren łąk kwietnych. Zagościły tam gatunki sprzyjające dzikim zapylaczom. Zachęcamy do odwiedzin miejsca. Jeśli nie możecie osobiście to zobaczcie nasze wideo podsumowanie i cudną galerię.

Czytaj więcej

Łąki kwietne w sklepach — porównujemy mieszanki

Coraz więcej kolorowych opakowań na półkach marketów. Zdjęcia kuszą pięknymi łąkami. Czy będą z tego takie cuda natury? Zajrzeliśmy do składów niektórych mieszanek. Zabierzcie się z nami w tę poznawczą podróż.

Czytaj więcej

Łąka kwietna w czerwcu — wykorzystaj nasze promocje

Wielka wyprzedaż naszych mieszanek. Mamy dla Was super propozycje na wysiew w czerwcu.

Czytaj więcej

Kuehne+Nagel inwestuje w przyszłość – pierwszy e-book o łąkach kwietnych

Pierwszy e-book o łąkach kwietnych wykonaliśmy dla firmy Kuehne + Nagel. Trafił już do pierwszych odbiorców.

Czytaj więcej

Łąki kwietne z naszych mieszanek — Izdebno Kościelne

Łąki kwietne z naszych mieszanek budzą zachwyt. Nasze łąkowe serce rośnie, gdy dostajemy zdjęcia realizacji od zadowolonych klientów.

Czytaj więcej

Konkurs majowy — zrób zamówienie i wygraj nagrody

Majowy konkurs zakupowy. Mamy super niespodziankę dla wszystkich fanów łąk kwietnych oraz łąkowych gadżetów.

Czytaj więcej

Kto żyje na łące

Łąki kwietne ściągają do siebie wielu mieszkańców, którzy za bezpieczne miejsce do życia odwdzięczają się poprzez wspieranie rozrostu kolorowych roślin. Propagowanie bioróżnorodności jest wymieniane jako jedna z największych korzyści zakładania takich przestrzeni na terenach miejskich. Z kolei posadzone w pobliżu obszarów rolnych, mogą przyczynić się do zwiększenia plonów, ponieważ żyjące w nich owady będą zapylać hodowane warzywa i owoce. I co ważne – nie mówimy tu […]

Czytaj więcej

Dzień Pszczół – pamiętajmy o dzikich zapylaczach

Dzień Pszczół przypada 20 maja. To ważna chwila dla każdego łąkowego fana, bowiem to idealny moment do głośnego przypominania o tym, jak ważne są wszystkie dzikie zapylacze.

Czytaj więcej

Dzień Matki – łąka kwietna wyjątkowym prezentem

Wyjątkowe prezenty na Dzień Matki to tylko łąki kwietne i wszelkie akcesoria związane z dzikimi kwiatami. Do zamówień dołączymy także specjalną kartkę okolicznościową.

Czytaj więcej

Łąki kwietne w Radomiu — realizacje 2022 roku

Miejskie łąki kwietne wzbogaciły krajobraz Radomia w 2021 roku. Dzikie kwiaty wysialiśmy w czterech lokalizacjach.

Czytaj więcej

Miejskie łąki kwietne w Siedlcach

Miejskie łąki kwietne w Siedlcach powstają również w 2022 roku. Kolejny raz mieliśmy okazję spotkać się w tym mieście, bowiem w ubiegłym roku wysialiśmy tam pierwsze mieszanki, które zaowocowały fantastycznymi roślinami. Dzikie kwiaty rozgoszczą się na ulicy Żytniej.

Czytaj więcej

Łąki kwietne wraz z OTOP wspierają ptaki

Ptaki w rozwijającym się świecie nie mają łatwego życia. Przygotowaliśmy specjalną mieszkankę nasion, która po zakwitnięciu stanie się naturalnym karmnikiem. Możecie włączyć się w pomoc ptakom już dziś.

Czytaj więcej